Centrum konferencyjno-kongresowe Stadion Narodowy w Warszawie

Sala konferencyjna Stadion Narodowy w Warszawie

Stadion Narodowy w Warszawie jest największą i najnowocześniejszą areną sportową w Polsce. Został zbudowany z myślą o mistrzostwach w piłce nożnej EURO 2012, ale jest również wykorzystywany do organizacji koncertów, targów, konferencji i innych imprez.

PGE Narodowy w Warszawie - doskonała lokalizacja

Stadion PGE Narodowy jest również bardzo popularny wśród turystów, ponieważ znajduje się w tak centralnym miejscu Warszawy. Zaledwie krótki spacer dzieli go od wielu atrakcji turystycznych, takich jak Rynek Starego Miasta czy Trakt Królewski.

Ponadto stadion oferuje wiele miejsc parkingowych dla gości, którzy chcą przyjechać na mecz i nie muszą się martwić o znalezienie miejsca do zaparkowania samochodu.

Ogólnie rzecz biorąc, Stadion PGE Narodowy jest jednym z najlepszych stadionów w Warszawie i stanowi doskonałe miejsce dla każdego, kto chce zobaczyć mecz na żywo!

PGE Narodowy jest położony w samym sercu Warszawy. W centrum konferencyjnym znajduje się łącznie 5 sal konferencyjnych, które można dostosować do własnych potrzeb. Przerwy na kawę i lunch można zorganizować w małej kawiarni w budynku, a na miejscu dostępne są również całodobowe udogodnienia.

Centrum konferencyjne znajduje się zaledwie 15 minut jazdy tramwajem lub autobusem od wszystkich głównych atrakcji Warszawy, w tym Starego Miasta i Traktu Królewskiego.

Budynek został zlokalizowany u zbiegu ulic Nowy Świat i Kredytowej, w samym centrum miasta. Centrum konferencyjne ma powierzchnię 7000 metrów kwadratowych i może pomieścić do 2000 osób podczas spotkań, imprez i konferencji.

W sali głównej można organizować różnego rodzaju imprezy: od konferencji biznesowych, wystaw i seminariów po bankiety i wesela. Wejście główne zdobią mozaiki z największego na świecie modelu Warszawy w skali 1:1 autorstwa artysty Tomasza Stopy.

Centrum Konferencyjne PGE Narodowy jest położone na południowym krańcu centrum miasta, naprzeciwko nowego budynku Parlamentu. Centrum konferencyjne może pomieścić do 2 000 gości i oferuje elastyczne przestrzenie do organizacji wykładów, spotkań i imprez.

Obiekt jest wyposażony w bezprzewodowy dostęp do Internetu, infrastrukturę informatyczną i sprzęt audiowizualny.

Oprócz zaplecza konferencyjnego centrum można również wynajmować na imprezy prywatne, takie jak przyjęcia i imprezy okolicznościowe.

Nowoczesny obiekt kongresowy PGE Narodowy

Na przestrzeni lat obiekt ten gościł dziesiątki międzynarodowych wydarzeń - w tym Światowe Dni Młodzieży w Polsce w 2003 i 2016 roku. Odbywały się tu także mecze bokserskie, koncerty, targi i pokazy mody. Kompleks był także wykorzystywany przez partie polityczne i organizacje non-profit do organizowania wieców i innych zgromadzeń publicznych.